Informacje dodatkowe
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Producent | Azzardo |
| Barwa światła | 3000 |
| Współczynnik CRI | >80 |
| Dostępność | 72h |
| Jasność żarówki LM | 990lm |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Moc | 12W |
| Mocowanie oprawka | E27 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Żywotność | 25000h → 2, 7h/24h |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.