Informacje dodatkowe
| Producent | Leds C4 |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Dostępność | 6-8 tyg |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Kolor | Biały, Dymiony |
| Kształt | Podłużny |
| Materiał | Szkło, stal |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys. 293cm, szer.12cm, wys. klosza 31cm lub 38,5cm |
| Projekt | Josep Patsi |
| Rodzaj żarówki | 1x 23W E14 |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 1x 7W LED E14 |
| Wysokość klosza | 31cm, 38,5cm |




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.