Informacje dodatkowe
| Dostępność | 7 dni |
|---|---|
| Producent | Azzardo |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Klasa energetyczna | 4 |
| Kolor | Czarny, Brązowy |
| Kształt | Podłużny |
| Materiał | Aluminium |
| Moc światła | 325lm |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys.klosza 60cm, szer.klosza 3,2cm |
| Rodzaj żarówki | 1x7W LED zintegrowany |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.