Informacje dodatkowe
| Producent | Linea Light |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Włochy |
| Dostępność | 4 tyg |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Kierunek stylu | Nowoczesny |
| Kolor | Biały, Czarny, Szary, Terracotta |
| Materiał | Aluminium, tworzywo |
| Moc światła | 2375lm |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys.184cm, śr. podstawy 17,5cm, śr. klosza 17,5cm |
| Rodzaj żarówki | 1x22W topLED |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K |
| Typ lampy | Lampa podłogowa |
| Żarówka | Tak |
| Cechy dodatkowe | CRI 80 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.