PRINCESSA AZzardo lampa wisząca
879,00 zł
Euverify Information
Produkt dostępny na zamówienie
Informacje dodatkowe
| Producent | Azzardo |
|---|---|
| Dostępność | 72h |
| Kierunek stylu | Dworkowy / Rustykalny |
| Kolor | Beżowy |
| Kształt | Koło |
| Materiał | Metal, tkanina |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys.160cm, wys.abażura 16cm,śr. 70cm |
| Rodzaj żarówki | 5x 40W E14 |
| Alternatywne źródło światła | 5x 6W LED E14 |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Nie |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.