Informacje dodatkowe
| Producent | Osram |
|---|---|
| Barwa światła | Ciepła 2700K |
| Wyprodukowano w | Chiny |
| Współczynnik CRI | >80 |
| Wymiary | wys.10,5cm, śr. 6cm |
| Dostępność | do 7 dni |
| Jasność żarówki LM | 650lm |
| Moc | 6,5W |
| Mocowanie oprawka | E27 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Odpowiednik | 50W |
| Żywotność | 15000h |
| Cechy dodatkowe | Gwarancja 36m-cy, nieściemnialna, klasa efektywności energetycznej: F |


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.