Informacje dodatkowe
| Producent | Azzardo |
|---|---|
| Dostępność | 72h |
| Kolor | Czarny, Złoty |
| Wymiary | wys. 11cm, szer. 6,5cm |
| Kąt świecenia | 40 stopni |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K |
| Lumeny | 500 lm |
| Doszczelnienie | IP20 |
229,00 zł
| Producent | Azzardo |
|---|---|
| Dostępność | 72h |
| Kolor | Czarny, Złoty |
| Wymiary | wys. 11cm, szer. 6,5cm |
| Kąt świecenia | 40 stopni |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K |
| Lumeny | 500 lm |
| Doszczelnienie | IP20 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.