Informacje dodatkowe
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Producent | Altavola |
| Dostępność | 7 dni |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Kolor | Biały, Złoty |
| Wymiary | wys. 150cm, śr. klosza 28cm |
| Kierunek stylu | Design |
| Materiał | Metal, szkło |
| Rodzaj żarówki | 12W LED zintegrowany |
| Żarówka | Tak |
| Lumeny | 720 lm |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Posiada ściemniacz | Nie |
| Doszczelnienie | IP20 |























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.