Informacje dodatkowe
| Producent | Azzardo |
|---|---|
| Kolor | Różowe złoto, Transparentny |
| Wykończenie | Błyszczące |
| Wymiary | BARLETTA 60- wys. 28cm, śr. 60cm |
| Materiał | |
| Rodzaj żarówki | 60W LED lub 90W LED w zalezności od rozmiaru |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K |
| Źródło światła w komplecie | |
| Ściemnianie | 3 stopniowe |
| Klasa szczelności IP | |
| Termin realizacji | |
| Dodatkowe informacje | 2 lata gwarancji |
| Podmiot odpowiedzialny | Azzardo Sp. z o.o. ul. Strzeszyńska 33 60-479 Poznań, Polska tel. 603 356 006, [email protected] |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.