Informacje dodatkowe
| Producent | Ideal Lux |
|---|---|
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Dostępność | 4 tyg |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Kierunek stylu | Design |
| Kolor | Transparentny, Dymiony szary |
| Materiał | Metal, szkło |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Posiada ściemniacz | Nie |
| Rodzaj żarówki | 8x 40W E14 |
| Alternatywne źródło światła | 8x 7W LED E14 |
| Żarówka | Nie |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
| Wymiary | wys. 85-160cm, śr. 78cm |

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.