Informacje dodatkowe
| Producent | Norlys |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Polska |
| Dostępność | 3 tyg |
| Typ lampy | Lampa podłogowa |
| Wymiary | śr.12cm, wys. 49cm lub 85cm |
| Kolor | Aluminium, Grafitowy |
| Materiał | Aluminium, tworzywo |
| Rodzaj żarówki | 1 x 9,1W moduł LED |
| Żarówka | Tak |
| Moc światła | 864-917lm |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K, Neutralna 4000K |
| Czas pracy | 50000h |
| Doszczelnienie | IP65 |
| Cechy dodatkowe | ściemnialna |
| Zastosowanie | Zewnętrzna |

























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.