ASTERIA MICRO Umage lampa wisząca
735,00 zł
ASTERIA MICRO firmy Umage dostępna jest w wielu stylowych kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Lampa ASTERIA MICRO dostarczana jest z metalową podsufitką oraz ponad dwumetrowym kablem w oplocie w kolorze czarnym. Element dekoracyjny tuż ponad kloszem jest w kolorze mosiądzu.
Jeśli jesteś zainteresowany połączeniem 3 lamp w jeden żyrandol, skorzystaj z systemu ASTERIA MICRO CLUSTER.
Euverify Information
Informacje dodatkowe
| Producent | Umage |
|---|---|
| Dostępność | 3 tyg |
| Kolor | Perłowa biel, Czarny, Bordowy, Niebieski petrol, Ciemna zieleń, Antracytowa szarość, Szafranowy żółty, Jasnoszary, Bladoróżowa, Bladooliwkowa, Pomarańczowa |
| Kształt | Koło |
| Materiał | Aluminium, metal, szkło akrylowe |
| Moc światła | 370lm |
| Projekt | Soren Ravn Christensen |
| Rodzaj żarówki | 12W zintegrowany led |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Tak |
| Barwa światła | 3000 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
| Wymiary | wys. 400cm, wys. klosza 5,7cm, śr. 15cm |
| Element dekoracyjny nad kloszem | Top w kolorze mosiądzu, podsufitka czarna |
| Cechy dodatkowe | Gwarancja producenta- 10 lat |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Może spodoba się również…
-


ASTERIA Umage lampa wisząca
Zakres cen: od 1559,00 zł do 1735,00 złWybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-31%
ASTERIA FOREST Umage lampa wisząca
Promocja! Pierwotna cena wynosiła: 1599,00 zł.1099,00 złAktualna cena wynosi: 1099,00 zł.Dodaj do koszyka -


ASTERIA MINI Umage lampa wisząca
Zakres cen: od 1085,00 zł do 1169,00 złWybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -


ASTERIA MICRO CLUSTER Umage zawieszenie do lamp
475,00 złDodaj do koszyka

























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.