Informacje dodatkowe
| Producent | Azzardo |
|---|---|
| Dostępność | 72h |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | wys. klosza 40cm, śr. 4cm, max dł. 100cm |
| Kąt świecenia | 24 stopnie |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K, Neutralna 4000K, Zimna 6000K |
| Lumeny | około 300lm |
| Moc | 7W |
| Dodatkowe informacje | Wybór barwy światła za pomocą przełącznika na lampie, ściemnianie, możliwość podłączenia na podwójny włącznik |
| Doszczelnienie | IP20 |
























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.