LUMINIS oświetlenie ma znaczenie. Najlepsze lampy najlepszych projektantów.
0

Brak produktów w koszyku

Suma: 0,00 zł

Lampy Aquaform

Lampy Aquaform to rodzima marka, bo lampy produkowane są w Polsce. Z usług tej firmy oświetleniowej bardzo chętnie korzystają klienci nie tylko prywatni, ale również architekci i projektanci wnętrz, u których Lampy Aquaform zyskały największą renomę.

Produkty dostępne są również w naszym sklepie. Na największą uwagę z firmy Aquaform zasługuje nowoczesna lampa Uno, która wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, malowanego proszkowo na różne kolory. Lampa Aquaform Uno jest idealna do każdego wnętrza, bo dzięki swojej surowej formie i prostej konstrukcji nie rzuca się w oczy, a jest małym dodatkiem, który z pewnością dopasuje się do każdego wnętrza i uzupełni je o klasyczny, a zarazem nowoczesny przedmiot. Można założyć do niej żarówkę, której maksymalna moc wynosi 75W. Żarówka halogenowa, która świeci kierunkowo, umożliwia nakierowanie światła na konkretne punkty, więc z łatwością możesz nacelować jej światło na dowolne przedmioty i miejsca w domu czy lokalu. Dzięki temu, lampy Aquaform tworzą ciekawe efekty świetlne i zwracają uwagę wszystkich na przedmioty, na które Ty sam chciałbyś zwrócić ich uwagę.

Inną lampą z firmy Aquaform dostępną w naszym sklepie jest Lampa Aquaform Ceres. Jest to lampa o prostym i surowym kształcie, która podobnie jak poprzednia propozycja tej fabryki, jest niewielka i zarazem idealna do każdego wnętrza. Dzięki swojej okrągłej powierzchni lampa firmy Aquaform doskonale komponuje się zarówno na suficie jak i ścianie. Dobrze wygląda tam, gdzie mogłoby się wydawać, że nie ma już miejsca. To dzięki swojemu minimalizmowi i rozmiarowi, który sprawia, że będzie pasowała zarówno do dużych przestrzeni, jak i mniejszych pomieszczeń. Dostępny jest kolor biały i srebrny.

Oświetlenie Aquaform to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie minimalizm w połączeniu z nowoczesnością. To opcja dla tych, którzy oprócz bycia na czasie, dostrzegają prostotę i piękno rzeczy klasycznych.