Informacje dodatkowe
| Dostępność | 72h |
|---|---|
| Producent | Azzardo |
| Kierunek stylu | Design |
| Kolor | Chrom, transparentny |
| Kształt | Kwadrat |
| Materiał | Metal, szkło |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys. i szer. klosza 8cm, wys. max.150cm |
| Rodzaj żarówki | 1x20W G4 12V |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 1x 2W LED G4 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.