Informacje dodatkowe
| Producent | Azzardo |
|---|---|
| Termin realizacji | |
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor | Złoty |
| Wykończenie | Błyszczące |
| Wymiary | śr. klosza 13cm, wys. 160cm, dł kloszy 41cm |
| Materiał | |
| Rodzaj żarówki | 2x 6W LED |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K |
| Źródło światła w komplecie | |
| Moc w lumenach | 900lm |
| Klasa szczelności IP | |
| Dodatkowe informacje | 2 lata gwarancji |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
| Podmiot odpowiedzialny | Azzardo Sp. z o.o. ul. Strzeszyńska 33 60-479 Poznań, Polska tel. 603 356 006, [email protected] |


























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.