Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie
0

Brak produktów w koszyku

Suma: 0,00 zł

Kinkiety

Kinkiety


Oprócz lamp wiszących czy plafonów warto sięgnąć po ponadczasowy rodzaj oświetlenia ściennego, jakim są kinkiety. Ich zadaniem jest przede wszystkim doświetlenie wnętrz salonu, holu czy sypialni, z tego względu rzadko występują jako samodzielne oświetlenie w pomieszczeniu.

Kinkiety pozwolą nam dostosować oświetlenie do okazji. Nasze lampy cieszą się popularnością nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale także są chętnie wybierane jako wyposażenie hoteli, restauracji i innych obiektów usługowych stawiających na zainteresowanie klienta swoim wnętrzem.

Decydując się na konkretny model, pamiętajmy o tym, że kinkiet powinien pasować zarówno stylem jak i/lub kolorem do lampy głównej, co nada wnętrzu spokoju i harmonii, tak jak w przypadku kinkietu Gadora ze stylowej kolekcji nawiązującej do sztuki włoskiej. Jeśli jednak masz w sobie nutkę szaleństwa i potrzebujesz własnego artystycznego chaosu, możesz wymieszać i style i kolory, by w ten sposób odzwierciedlić swoje wewnętrzne "JA". Bogata kolekcja kinkietów pozwala na wybór produktu najbliższego oczekiwaniom każdego z naszych klientów. Wśród dostępnych lamp na Państwa wybór czekają designerskie kinkiety w kolorach tęczy dla odważnych i przebojowych, drewniane modele dla fanów natury i prostoty czy też wielofunkcyjne lampy ścienne dla praktycznych. Okrągłe, podłużne, w formie reflektorów, w kształcie kwiatu… Nie ograniczamy się do tradycyjnych propozycji, ale rozszerzamy asortyment o kinkiety, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Coraz bardziej restrykcyjne prawo unijne wymusza na nas również wymianę tradycyjnych żarówek na oświetlenie LED. Warto więc zwrócić uwagę, czy w kinkietach, które Państwo wybierają można zastosować oszczędne żarówki albo czy posiadają już zintegrowane światło LED, jak w przypadku nowoczesnej oprawy Halfpipe firmy Linea Light, co pozwoli na obniżenie rachunków za prąd. Dobierając asortyment do naszego sklepu, zwracamy bowiem uwagę nie tylko na jego walory estetyczne - tak, aby oferowane produkty wpisywały się w gust klientów - ale również na funkcjonalność i energooszczędność proponowanych Państwu rozwiązań.

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 205 wyników

Pokaż 1 - 18 z 205 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 205 wyników

Pokaż 1 - 18 z 205 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5