Informacje dodatkowe
| Dostępność | 7 dni |
|---|---|
| Producent | Azzardo |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Kierunek stylu | Dworkowy / Rustykalny |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Podłużny |
| Materiał | Aluminium |
| Moc światła | 720lm |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys.10cm, szer.30cm, gł.14cm |
| Rodzaj żarówki | 1 x 12W LED zintegrowany |
| Typ lampy | Kinkiet |
| Żarówka | Tak |
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.