APOLLO Lutec kinkiet

186,00 

Kinkiet z podwójną kombinacją światła. Wąska wiązka światła skierowana ku górze daje niesamowity efekt wizualny, a przedni dyfuzor emituje jednolite, ciepłe, białe światło LED bez cieni. Idealny towarzysz obok twoich drzwi.

Produkt dostępny na zamówienie

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
SKU: 5188801118 Kategoria:

Opis

Kinkiet APOLLO chińskiej firmy Lutec z dodatkowym, delikatnym światłem mającym jednak duże znaczenie architektoniczne.

Kinkiet to najczęściej wyszukiwany rodzaj światła. Zwykle skutecznie kojarzy estetykę formy z jej funkcjonalnością. Podnosi bezpieczeństwo otoczenia domu, a niejednokrotnie staje się istotnym elementem architektury obiektu. W ciągu dnia kinkiet zewnętrzny APOLLO prezentuje się jako elegancka, nowoczesna lampa ścienna, ale po zmroku nabiera artystycznego, a nawet futurystycznego wyrazu.

Zabieg ten osiągnięto przez wypuszczenie z obudowy cienkiego promienia światła skierowanego ku górze. To światło tworzy wyraźne podziały, dając duże pole manewru projektantom. Zintegrowany LED o mocy 14W i dobrze rozpraszający światło dyfuzor z wysokiej jakości tworzywa budują wrażenia małego okna z jasnym światłem we wnętrzu. Całość zwieńczona intrygującym świetlnym promieniem. Efekt ponad oczekiwania.

Lampa jest niewielka – 21 cm wysokości i 18 cm szerokości. Obudowa w linii głębokości nieco rozszerza się ku górze, gdzie osiąga 6cm. Dzięki temu kinkiet kieruje światło w dół, skutecznie rozświetlając podstawę obiektu, ewentualny chodnik czy podejście do drzwi. Jedna z cech charakterystycznych wyrobów Lutec jest kolor opraw. Zawsze to aluminiowa oprawa w kolorze antracytu.

Antracyt rzadko bywa widywany w aranżacjach, ale dzięki modzie na zdecydowane, wyraziste barwy od paru lat zyskuje na popularności. Ten kolor to bardzo ciemny, głęboki akcent szarości – bliski czerni, ale nieznacznie od niej delikatniejszy jakby lekko wypłowiały. Antracyt to idealna opozycja dla czerni – jest od niej delikatniejszy oraz nie tak bardzo oczywisty. Zwłaszcza sprawdzają się dodatki o barwie antracytu, które dodają kompozycji zdecydowanego charakteru, jednak jej nie dławią.

Dla konstruktora przygotowującego oświetlenie zewnętrzne ważną wytyczną jest moc wskaźnika osłony. W niniejszym przypadku to IP54. Definiuje ostatecznie zdecydowaną asekurację przed kurzem, jak również wodą pryskającą z różnych kierunków. W taki sposób zaspokojone są najwyższe standardy dla zewnętrznych instalacji. Trzeba też dodać, że lampa APOLLO jest przygotowana do pracy w zakresie temperatur od – 20 ° do 50 °C.

Twórcy z Lutec nieustępliwie kładą akcent na wzornictwo przemysłowe. Kreatywnie oscylują pomiędzy konkurencyjnymi wydatkami a przemyślanym projektem. Cenią sobie opinię twórców z całego świata. To osobliwość przy masowej produkcji w świecie zespolonej mega fabrykacji. W efekcie ktoś, kto szuka doskonałości we wszystkich aspektach wyrobu, w lampie APOLLO firmy Lutec właśnie ją znalazł.

Informacje dodatkowe

Producent

Lutec

Dostępność

14 dni

Doszczelnienie

IP54

Materiał

Aluminium, tworzywo

Moc światła

800lm

Rodzaj żarówki

1 x 14W LED zintegrowany

Typ lampy

Kinkiet

Żarówka

Nie

Zastosowanie

Zewnętrzna

Kolor

Szary

Barwa światła

Ciepłobiała 3000K

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.