Informacje dodatkowe
| Producent | Italux |
|---|---|
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Dostępność | Prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt w sprawie dostępności produktu. |
| Kolor klosza | Pomarańczowy, niebieski, zielony, transparentny |
| Kolor podsufitki | Piaskowany złoty z połyskiem |
| Wymiary | wys. 30cm, śr. 11cm wys. całkowita 149cm |
| Materiał | Stop metali, szkło |
| Rodzaj żarówki | 1x max 40W E14 |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 1x 7W LED E14 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
| Doszczelnienie | IP20 |













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.