Tel. +48 509 769 695, +48 12 396 43 02              sklep@luminis.pl              Lampy Kraków
0

Brak produktów w koszyku

Suma: 0,00 zł

Specjalista do obsługi klienta

Kogo szukamy:

Pracownik do Działu obsługi klienta w salonie oświetleniowy w Krakowie

Twoje obowiązki:

Przygotowywanie ofert.

Obsługa klienta w salonie, pierwszy kontakt.

Obsługa korespondencji ( wysyłanie i odbieranie emaili, przekazywanie do odpowiednich pracowników)

Obsługa zamówień ze sklepu internetowego

Udział w szkoleniach wewnętrznych

Utrzymywanie porządku w salonie

Wymagania:

Umiejętność nawiązywania relacji z nowymi osobami, klientami.

Chęć uczenai się.

Praktyczne radzenie sobie z obiekcjami klienta.

Systematyczność w pracy.

Wysoka kultura osobista.

Znajomość obsługi komputera i programu Ms Office ( Libre Office)

Mile widziane:

Osoba kreatywna z pozytywnym nastawieniem

Znajomość branży oświetleniowej.

Zorientowanie na cele.

Umiejętność radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach.

Co ofertujemy:

Umowę o pracę na cały etat.

Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe.

Premię za wykonane zadania.

Szkolenie podstawowe