Informacje dodatkowe
| Producent | Orlicki Design |
|---|---|
| Typ lampy | Lampa sufitowa natynkowa |
| Wymiary | śr.9cm, wys. 9,5cm |
| Kolor | Biały, Czarny |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj żarówki | 1x max 8W LED GU10 |
| Żarówka | Nie |
| Doszczelnienie | IP44 |
95,00 zł
| Producent | Orlicki Design |
|---|---|
| Typ lampy | Lampa sufitowa natynkowa |
| Wymiary | śr.9cm, wys. 9,5cm |
| Kolor | Biały, Czarny |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj żarówki | 1x max 8W LED GU10 |
| Żarówka | Nie |
| Doszczelnienie | IP44 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.