Informacje dodatkowe
| Producent | Azzardo |
|---|---|
| Dostępność | 7 dni |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Kolor | Transparent |
| Kształt | Kula |
| Materiał | Drewno, metal, szkło, mosiądz |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys.150cm, śr. 40cm |
| Rodzaj żarówki | 1x40W E27 |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Nie |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
| Alternatywne źródło światła | 1x 8W LED E27 |















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.