Szyna 3 fazowa AZzardo

99,00 299,00 

Element główny systemu oświetleniowego jaki stanowi szyna dostępna w trzech rozmiarach i dwóch kolorach pozwoli oświetlić niejeden zakamarek tworząc linie proste, kwadraty, prostokąty czy formy w kształcie litery L.

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
SKU: AZ2973 Kategoria:

Opis

Trzyfazowa szyna do systemowego oświetlenia szynowego polskiej firmy AZzardo szeregowy, ale jakże ważny element wydajnego systemu.

Systemowe oświetlenie szynowe to jest zespół lamp i wyposażenia, które zakładane są na specjalistycznych listwach. Dzięki temu w łatwy sposób źródło światła potrafi być przenoszone w inne ustawienie i to bez potrzeby modernizowania sieci elektrycznej. Będziesz mógł poprawiać i komponować oświetlenie salonu bądź kuchni w każdym dostępnym stylu. Cała czynność staje się naturalna, a przede wszystkim nieczasochłonna.

W układzie jednofazowym pojedynczym włącznikiem uruchomisz wszelkie lampy znajdujące się na szynie. Porządek trójfazowy zezwala na niezależność dzięki trzem osobnym obwodom. Układ przystosowany jest do podwójnego włącznika. Poprzez kliknięcie pobudzi tylko wybrane żarówki w obszarze tej samej prowadnicy. Uniwersalność układu szynowego znajdzie przeznaczenie również w budynkach komercyjnych, handlowych, przestrzennych pokojach nowoczesnych hoteli, oryginalnych restauracjach, kafejkach, minimalistycznych klubach i pubach. Układy szynowe polecane są szczególnie klientom wymagającym, którzy cenią naturalność, funkcjonalność oraz oszczędność czasu.

Szyny systemu AZzardo występują w 3 długościach 1m, 1,5m i 2 m. Wymagają modułu zasilającego, który jest do nabycia w naszym sklepie. Linia stworzona przy pomocy takich szyn i modułu może mieć długość ponad 4 m. Konstrukcja stanie się wyraźnym znakiem graficznym. Białą lub czarną linią, która w tej wielkości będzie znaczącym detalem architektonicznym wnętrza.

Oczywiście szyny mają zasilać konkretne źródła światła. I lampy i szyny powinny być efektem pracy jednego producenta, gdyż, może się okazać, że zakupione lampy nie będę współpracowały z szynoprzewodem. Szczęśliwie w pracowniach firmy AZzardo powstało wiele lamp odpowiednich do szynoprzewodów. Niektóre z nich oferujemy do sprzedaży w naszym sklepie. W przypadku chęci zastosowania lamp innego producenta prosimy o kontakt.

AZzardo to firma budująca własny system oświetlenia szynowego z najdoskonalszej klasy materiałów, uzyskując ich szczególną solidność. Kupując system Azzardo, ofiarujemy sobie spokój na wiele lat. Podejmując taką decyzję, dostajemy w bonusie gustowne, nowoczesne wzornictwo.

Informacje dodatkowe

Producent

Azzardo

Dostępność

7 dni

Kolor

Biały, Czarny

Kształt

Podłużny

Materiał

Metal

Długość szyny

1 metr, 1,5 metra, 2 metry, 3 metry

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Może spodoba się również…

 • Szyna 1 fazowa AZzardo

  49,00 149,00 
  Wybierz opcje
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • ZESTAW I szyna+zasilanie końcowe+zaślepka AZzardo

  129,00 337,00 
  Wybierz opcje
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • ZESTAW I szyna+zasilanie końcowe+zaślepka AZzardo

  69,00 169,00 
  Wybierz opcje
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń