Opis
.
391,00 zł
Zaproś naturę do swojego domu modnym połączeniem drewna i metalu. Seria THEO emanuje bardzo nowoczesną i niepowtarzalną ekspresją wzorniczą, którą łagodzi użycie jasnego drewna jesionowego. Elastyczną głowicę lampy można łatwo regulować w celu uzyskania przyjemnego, kierunkowego światła.
Produkt dostępny na zamówienie
.
| Producent | Nordlux |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Dania |
| Dostępność | 5-21dni |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Kolor | Czarny, drewno |
| Kształt | Podłużny |
| Materiał | Drewno jesionowe z certyfikatem FSC®, metal |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys. 42,7cm, gł. 33cm, śr. klosza 12,5cm, śr. podstawy 15cm, dł. kabla 150cm |
| Projekt | Says Who |
| Rodzaj żarówki | 1x 35W GU10 |
| Typ lampy | Lampa stołowa |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 1 x 4 ,3W LED GU10 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.