Informacje dodatkowe
| Producent | Grok |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Dostępność | 6-8 tyg |
| Klasa energetyczna | A++ A |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium, tworzywo PMMA |
| Moc światła | 403lm |
| Możliwość ściemniania | Ściemniacz dotykowy |
| Wymiary | wys.61cm, dł. ramienia 60,5cm, śr. podstawy 14cm |
| Projekt | Nahtrang Disseny |
| Typ lampy | Lampa stołowa |
| Rodzaj żarówki | 10 ,5W LED |
| Żarówka | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| Cechy dodatkowe | zakres ruchu w poziomie 300 stopni, |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.