Tel. +48 509 769 695, +48 12 396 43 02              sklep@luminis.pl              Lampy Kraków
0

Brak produktów w koszyku

Suma: 0,00 zł

Żarówki halogenowe

Żarówki halogenowe


Gromadząc asortyment w naszym sklepie internetowym, dbamy o jego zróżnicowanie. Większy wybór dostępnych produktów to lepsza odpowiedź na zapotrzebowania naszych klientów. W kategorii żarówek posiadamy co najmniej kilka ich rodzajów. Czym spośród nich wyróżnia się model halogenowy?

Żarówki halogenowe swoim kształtem przypominają tradycyjne żarówki, dla których są doskonałą alternatywą. Dają się zastosować zarówno w tradycyjnych lampach wiszących czy stojących, ale mogą być także montowane w oprawach podtynkowych i w zupełnie nieinwazyjny sposób spełniać swoją rolę. Ich zastosowanie daje co najmniej kilka korzyści. Do najczęściej docenianych zalet należą niewielkie rozmiary oraz wysoka wartość oddawania barw, co jest bardzo korzystne dla zdrowia i przyjemne dla ludzkiego oka, ponieważ daje białe, naturalne światło. Brak efektu migania światła (w przeciwieństwie do świetlówek) czy konieczności stosowania układów zapłonowych to dodatkowe atuty żarówek halogenowych, które świadczą na ich korzyść i czynią je chętnie wybieranymi przez kupujących. Posiadają też dłuższy czas pracy oraz dwa razy większą żywotność od tradycyjnej żarówki.

W żarówkach halogenowych zawsze mamy możliwość stosowania ściemniaczy, dzięki czemu możemy uzyskać przyjemne, przytulne oświetlenie salonu czy sypialni. Inne pomieszczenia, w których stosunkowo często są wykorzystywane to garderoby, warsztaty i pracownie. Montowane są także punktowo, w celu oświetlenia obrazów, gablot i innych dzieł sztuki - zarówno tych z domowych kolekcji, jak i w miejscach publicznych (muzeach czy galeriach). Świetnie sprawdzą się również w sklepach dzięki doskonałemu oddawaniu barw czy w biurach z uwagi na piękny kolor światła.

W naszym sklepie można dowolnie wybierać moc nabywanych żarówek, a w razie potrzeby skorzystania z konsultacji, zapytać o radę ekspertów, którzy pracują w Luminis i chętnie wspierają klientów w ich procesie zakupowym. Wszystko po to, by transakcja zakończyła się satysfakcją kupujących.

Siatka  Lista 

9 produkt(ów)

9 produkt(ów)

 • OSRAM 10 watowa żarówka halogenowa G4 OSRAM 10 watowa żarówka halogenowa G4
  Wyprzedaż

  OSRAM 10W G4 żarówka halogenowa

  Żarówka halogenowa 10W G4 firmy Osram posiada:

  • Brylantowe oświetlenie akcentujące
  • Niezwykle małe wymiary, umożliwiające tworzenie nowych opraw o rewolucyjnym wzornictwie
  • Zatwierdzone do zastosowania w otwartych oprawach

  Normalna cena: 10,99 zł

  Special Price 5,50 zł

 • OSRAM 22W T5 świetlówka kołowa OSRAM 22W T5 świetlówka kołowa
  Wyprzedaż

  OSRAM 22W T5 świetlówka kołowa

  30% więcej światła w porównaniu do świetlówki kołowej T9 Ostanie 2 sztuki!

  Normalna cena: 86,00 zł

  Special Price 60,00 zł

 • Żarówka halogenowa OSRAM 50W G53 Żarówka halogenowa OSRAM 50W G53
  Wyprzedaż

  OSRAM 50W G53 żarówka halogenowa

  Mocny halogen, ale w wersji eco sprzyja naturze. Ostatnia sztuka!

  Normalna cena: 33,00 zł

  Special Price 29,50 zł

Siatka  Lista 

9 produkt(ów)

9 produkt(ów)