Radio cyfrowe

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Radio cyfrowe

W ramach troski o komfort i zadowolenie naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę sprzedażową o innowacyjne rozwiązanie technologiczne w postaci radia cyfrowego. Ten wynalazek łączy w sobie doskonałą jakość dźwięku z brakiem konieczności wydzielania dla niego osobnej przestrzeni. W przeciwieństwie do tradycyjnych nadajników, które zwykle mają w domu swoje stałe miejsce na półce, użytkownicy tego sprzętu mogą słuchać ulubionej muzyki gdziekolwiek zapragną. Podczas codziennych obowiązków domowych, w trakcie porannego śniadania w kuchni czy jadalni lub w czasie relaksującej kąpieli, która będzie jeszcze przyjemniejsza, gdy tłem dla niej będzie klimatyczny jazz lub słoneczne reggae – zależnie od tego, fanami jakiego gatunku muzycznego jesteśmy.

W naszym sklepie zakupią Państwo między innymi model radia cyfrowego od firmy ABB, które dają możliwość słuchania stacji radiowych na falach FM, wyświetlając jednocześnie informacje RDS. Funkcja zapamiętywania ulubionych stacji, budzik i zegar ścienny to tylko niektóre z dodatkowych parametrów, jakie posiada. Montaż radia cyfrowego możliwy jest właściwie w każdym pomieszczeniu domu – zwłaszcza tam, gdzie na standardowy sprzęt brakuje miejsca. Zestaw składa się z cyfrowego tunera radiowego, głośnika oraz ramki. Urządzenie występuje w wariancie montowanym podtynkowo w puszce oraz jako głośnik zamieszczany na suficie, skąd płyną do nas dźwięki lubianych utworów.

Producent zadbał również o to, by radio cyfrowe dobrze komponowało się z wnętrzem, dlatego dostępne jest w różnych wersjach kolorystycznych. Wszystkie – od bieli po czerń – zaprojektowane są z myślą o nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń, do których szczególnie pasują takie nowinki technologiczne jak opisywane radio.

Z pełną specyfikacją produktów mogą Państwo zapoznać się, klikając na poszczególne pozycje z naszego asortymentu. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, nasi pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi, pomogą w wyborze radia, a także doradzą, gdzie i jak najlepiej będzie je zamontować, uwzględniając plan konkretnego domu lub mieszkania oraz preferencje klientów.