Lampy Najazdowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • RENA round Norlys lampa do wbudowania

  435,00 522,00 
  Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • RENA square Norlys lampa do wbudowania

  435,00 522,00 
  Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Lampy najazdowe

Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z podjazdami, chodnikami, ścieżkami brukowanymi i podobnymi traktami przydomowymi warto zamontować lampy najazdowe. To taki rodzaj oświetlenia, który wbudowany jest w podłoże, na przykład w kostkę brukową albo płyty chodnikowe.
Jedną z podstawowych funkcji takich lamp jest zadbanie o bezpieczeństwo osób korzystających z oznaczonych ciągów komunikacyjnych. Mogą być oczywiście montowane wyłącznie dla ozdoby, ale szczególnie przydatne będą w miejscach, w których na przykład istnieje ryzyko potknięcia się czy uderzenia w coś prowadzonym samochodem. Wąski wjazd do garażu podziemnego, ostry zakręt czy strome schody – to przykłady miejsc, w których na pewno warto rozważyć zainstalowanie tego typu lamp.
Zaletą lamp najazdowych jest dyskretne światło, które rzucają. Nie służą bowiem oślepianiu, ale subtelnemu oświetlaniu określonej przestrzeni. Oczywiście o ile zadbamy o wybór odpowiedniego modelu, a tylko takie oferuje nasz sklep internetowy Luminis. Mimo specyficznej lokalizacji tego typu lamp, nie trzeba obawiać się o ich wytrzymałość. Skonstruowane zostały tak, aby opierać się czynnikom mechanicznym, które mogłyby je uszkodzić. Nie poddają się również niekorzystnej aurze jako odporne zarówno na wilgoć, jak i wysokie temperatury. Z tego względu lampy najazdowe służą swoim właścicielom wyjątkowo długo, a jako modele energooszczędne pomagają dbać o stan ich portfeli.
Koncentrując się na funkcji ozdobnej lamp najazdowych, warto wspomnieć o ich zastosowaniu w ścieżkach ogrodowych czy dróżkach prowadzących do wejścia do domu. Idealnie komponują się wokół oczka wodnego czy pomiędzy rabatami. Wprowadzają delikatny akcent, tworząc odrobinę bajkowy i nieco tajemniczy nastrój. Polecamy je zatem wszystkim romantykom, którym zależy na uzyskaniu wyjątkowego klimatu w swoim ogrodzie, ale również wszystkim tym, którzy cenią sobie czas spędzany na działce w otoczeniu rodziny lub przyjaciół. Dekoracja przestrzeni przy pomocy lamp najazdowych to doskonały pomysł na uświetnienie ciepłego, letniego wieczoru.