Informacje dodatkowe
| Dostępność | 72h |
|---|---|
| Kierunek stylu | Hotel / Gastronomia |
| Producent | Azzardo |
| Kolor | Biały, Czarny, Brązowy |
| Kształt | Koło |
| Materiał | Acryl, tkanina, metal |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys.86cm, śr.80cm |
| Rodzaj żarówki | 7x 60W E27 |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 7x8W LED E27 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |



























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.