Informacje dodatkowe
| Producent | Astro |
|---|---|
| Dostępność | 3 tyg |
| Doszczelnienie | IP44 |
| Kolor | Czarny mat, Chrom polerowany |
| Kształt | Koło |
| Materiał | Metal |
| Moc światła | 110lm |
| Wymiary | śr. 21,5cm, szer. max 32,4cm, gł. max 27,8cm |
| Rodzaj żarówki | 7,4W LED |
| Typ lampy | Kinkiet |
| Żarówka | Tak |
| Barwa światła | Ciepła 2700K |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.