Opis
OH! LED to lampa wisząca w formie białej kuli z polietylenu. Doskonale łączy prostą formę z naturalnością światła.
Zakres cen: od 822,00 zł do 3888,00 zł
Doskonałość kuli łączy się z naturalnością światła. Oh! P65 LED od Linea Light to lampa wisząca o harmonijnych liniach; biały liniowy dyfuzor z polietylenu unosi się z kabla wspartego na nieprzezroczystej, pomalowanej na biało metalowej ramie. Samodzielnie lub w towarzystwie, zawieszenie, które potrafi urządzać i oświetlać z prostotą i spontanicznością, pasujące do każdego otoczenia. Wysoka ochrona przed kurzem i rozpryskami wody pozwala na umieszczenie go w środowiskach zewnętrznych, takich jak werandy lub altany.
OH! LED to lampa wisząca w formie białej kuli z polietylenu. Doskonale łączy prostą formę z naturalnością światła.
| Producent | Linea Light |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Włochy |
| Dostępność | 6-8 tyg |
| Doszczelnienie | IP65 |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kula |
| Materiał | Tworzywo |
| Rozmiar | śr. 14cm, śr. 28cm, śr.38cm, śr.55cm, śr.75cm |
| Rodzaj żarówki | w zależności od rozmiaru: 6W ,7W, 13W, 18W, 26W LED |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Tak |
| Cechy dodatkowe | do rozmiarów 14cm i 28cm wymagany jest dodatkowo zasilacz KIT0066 |
| Zastosowanie | Zewnętrzna |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.