Informacje dodatkowe
| Producent | Linea Light |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Włochy |
| Dostępność | 6-8 tyg |
| Doszczelnienie | IP65 |
| Odporność na uderzenie | 10 |
| Kierunek stylu | Nowoczesny |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kula |
| Materiał | Tworzywo |
| Średnica | 28cm, 38cm, 55cm, 74cm |
| Rodzaj żarówki | max 1x 30W lub 1x 46W lub 1x 57W E7 |
| Typ lampy | Lampa podłogowa |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 1 x 12-15W LED E27 |
| Cechy dodatkowe | długość kabla zasilającego 5m , wtyczka posiada szczelność IP44 |
| Zastosowanie | Zewnętrzna, wewnętrzna |
























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.