Opis
Zdjęcia nie oddają uroku NESTOR TOP Azzardo, więc zapraszamy na krótki film
NESTOR w kolorze brass
Kinkiet nie posiada kabla z włącznikiem ( na filmie wykorzystano kabel tylko w celach prezentacji światła).
Zakres cen: od 299,00 zł do 399,00 zł
Rodzina kinkietów NESTOR TOP od AZzardo to piękno samo w sobie! Dwa rozmiary, dwa kolory, białe smugi zamknięte w grubym nieregularnie formowanym szkle stanowi fantastyczną dekorację w holu, sypialni czy salonie.
Zdjęcia nie oddają uroku tych lamp.
Kinkiet nie posiada kabla z włącznikiem ( na filmie wykorzystano kabel tylko w celach prezentacji światła).
| Producent | Azzardo |
|---|---|
| Dostępność | 7 dni |
| Typ lampy | Kinkiet |
| Kolor | Mosiądz, Czarny |
| Materiał | Metal, szkło |
| Średnica | 20cm, 30cm |
| Rodzaj żarówki | 6W LED zintegrowany |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K |
| Lumeny | 480 lm |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.