Informacje dodatkowe
| Producent | Leds C4 |
|---|---|
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Dostępność | 6-8 tyg |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Japoński papier, stal |
| Wymiary | max wys. abażura 72,5cm, szer.75,7cm, dł. 90-445cm |
| Projekt | Celine Wright |
| Rodzaj żarówki | 33,6W LED |
| Żarówka | Tak |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Moc światła | 1864lm |
| Barwa światła | 2700K |
| Klasa energetyczna | A++ A |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |

























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.