Informacje dodatkowe
| Producent | Grok |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Dostępność | 6-8 tyg |
| Klasa energetyczna | A++ A |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Japoński papier, stal |
| Moc światła | 4032lm |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Wymiary | wys. abażura 95cm, szer.70cm, dł. 120-550cm |
| Projekt | Celine Wright |
| Rodzaj żarówki | 47,5W LED |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Tak |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
| Barwa światła | Ciepła- 2700K, Ciepła biała- 3000K |
| Sposób montażu | Natynkowo, Podtynkowo |
| Rodzaj ściemniania | Phase Cut, 1-10V, Dali |
























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.