Informacje dodatkowe
| Producent | Yaskr |
|---|---|
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Dostępność | 72h |
| Materiał | Aluminium |
| Wymiary | wys. 13cm, szer. 150cm |
| Rodzaj żarówki | 17W LED 3000K |
| Żarówka | Tak |
| Moc | 1616 lm |
| Doszczelnienie | IP 20 |
| Gwarancja | 5 lat |






















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.