Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Producent | Cleoni |
| Dostępność | 72h |
| Kierunek stylu | Design |
| Kolor | Mosiądz |
| Materiał | Stal |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Posiada ściemniacz | Nie |
| Rodzaj żarówki | 1x max 60W E27 EDISON |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Tak |
| Alternatywne źródło światła | 1x 8W LED E27 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.