Informacje dodatkowe
| Producent | HPlampy |
|---|---|
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal, drewno dębowe, możliwy wybór abażuru wg wzornika |
| Wymiary | Mała- wys. 165cm, szer. podstawy 25x25cm |
| Kolor | Drewno |
| Źródło światła | 1x max 60W E27 |
| Alternatywne źródło światła | 1x 10W LED E27 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Cechy dodatkowe | Drewno dębowe postarzane, olejowane, abażur |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |

































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.