Informacje dodatkowe
| Producent | Azzardo |
|---|---|
| Dostępność | 72h |
| Kolor | Biały, Czarny, Złoty |
| Wymiary | wys. 16cm, śr. 3,5cm |
| Kąt świecenia | 30 stopni |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K, Neutralna 4000K |
| Lumeny | NIKO 7W- przy barwie 3000K-550lm, przy barwie 4000K-600lm |
| Doszczelnienie | IP20 |


























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.