Informacje dodatkowe
| Producent | Azzardo |
|---|---|
| Dostępność | 72h |
| Kolor | Biały, Czarny |
| Wymiary | SAGA 12W- szer.30cm, SAGA 24W- szer. 60cm, SAGA 36W-szer. 90cm |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K, Neutralna 4000K |
| Lumeny | SAGA 12W- przy barwie 3000K-550lm, przy barwie 4000K-600lm |
| Doszczelnienie | IP20 |































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.