Informacje dodatkowe
| Producent | Wever & Ducré |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Belgia |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Wymiary | TRACE CHANDELIER 1.0- wys. max 250cm, dł. 110,8cm, śr. klosza 2,8cm, wys. klosza 5cm |
| Kolor | Czarny, Czarno-szampański |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj żarówki | 11W lub 15W LED w zależności od wersji |
| Żarówka | Tak |
| Moc światła | od 4x 180lm do 8x 200lm w zależności od wersji |
| Barwa światła | 2700K, 3000K |
| Możliwość ściemniania | Tak-phase cut |
| Doszczelnienie | IP20 |






















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.