Informacje dodatkowe
| Producent | Wever & Ducré |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Belgia |
| Typ lampy | Lampa natynkowa |
| Wymiary | dł. 110,3cm, śr. 8cm, wys/gł 11,5cm |
| Kolor | Czarny, Czarny+Szampański |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj żarówki | 21W LED |
| Żarówka | Tak |
| Moc światła | 4x 430 lm |
| Barwa światła | Ciepła 2700K |
| Możliwość ściemniania | Tak-phase cut |
| Rotacja | do 180 stopni dolnego ramienia |
| Doszczelnienie | IP20 |



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.