Opis
–
Zakres cen: od 1216,00 zł do 1487,00 zł
Lampa stołowa o niezwykle minimalistycznym designie. Liniowy i niezbędny styl lekkiej, dyskretnej oprawy aluminiowej pokrytej różnymi kolorami i kloszem z satynowanego poliwęglanu. Źródło LED emituje ciepłe, otaczające światło o intensywności, która jest odpowiednia do skoncentrowania się na czytaniu lub pracy, nie męcząc oczu, a jednocześnie tworzy relaksującą i komfortową atmosferę. CONUS TAB to urocza lampa, która nadaje stylowi biurka i stoły w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach lub hotelach.
–
| Producent | Linea Light |
|---|---|
| Wyprodukowano w | Włochy |
| Dostępność | 4 tyg |
| Doszczelnienie | IP40 |
| Kierunek stylu | Nowoczesny |
| Wymiary | Mała-Wys.33,5cm, szer.27,2cm |
| Kolor | Biały, Czarny |
| Kształt | Stożek |
| Materiał | Aluminium, tworzywo |
| Moc światła | 121lm lub 430lm |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Rodzaj żarówki | LED zintegrowany w zależności od rozmiaru: 1,5W lub 4 ,5W |
| Typ lampy | Lampa stołowa |
| Żarówka | Tak |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K |
| Cechy dodatkowe | CRI 90 , ruchoma- kąt nachylenia 50 stopni |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.