Informacje dodatkowe
| Dostępność | 7 dni |
|---|---|
| Producent | Azzardo |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Kolor | Biały, Czarny, Szary |
| Kształt | Koło |
| Materiał | Acryl, tkanina, metal |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | wys.150cm, szer.50cm, śr. klosza 50cm |
| Rodzaj żarówki | 1x60W E27 |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 1x8W LED E27 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.