Informacje dodatkowe
| Producent | Astro |
|---|---|
| Typ lampy | Kinkiet |
| Dostępność | 3 tyg |
| Kształt | Koło |
| Materiał | Metal, szkło |
| Wymiary | wys.21,5cm, szer.11cm, gł. 14,5cm |
| Rodzaj żarówki | 1x max 40W E14 |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 1x 6W LED E14 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Doszczelnienie | IP44 |
| Kolor | Chrom |



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.