Opis
Zakres cen: od 19889,00 zł do 44789,00 zł
Fale światła, dynamiczne refleksy, niepowtarzalność to flagowa oprawa AURA od Axo. Wiedza i kunszt mistrza szklarstwa wyrażają się w kształcie tych pięknych lamp wiszących które razem tworzą płynny, wodny obraz o rozproszonej poświacie.
| Producent | Axo Light |
|---|---|
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Wyprodukowano w | Włochy |
| Projekt | Manuel i Vanessa Vivian |
| Wymiary | AURA 45 pojedyncza śr. 47cm, wys. 53cm, dł. 160cm |
| Wersja | Pojedyncza śr. 47cm, Podwójna śr. 47cm, Pojedyncza śr. 60cm, Podwójna śr. 60cm |
| Kolor | Biały, Kryształ Rigadin |
| Kolor metalowych elementów | Chrom |
| Dostępność | Na zamówienie, po potwierdzeniu przez producenta |
| Materiał | Metal, szkło |
| Rodzaj żarówki | 1 lub 2 x max 17,5W LED E27 w zależności czy wersja pojedyczna czy podwójna |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 1 lub 2x 12W LED E27 |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Uwagi | Towar na specjalne zamówienie, w związku z tym nie ma możliwości zwrotu. Prosimy o przemyślane zakupy! |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.