Informacje dodatkowe
| Typ lampy | Kinkiet |
|---|---|
| Producent | Azzardo |
| Dostępność | 72h |
| Doszczelnienie | IP20 |
| Kształt | Koło |
| Materiał | Aluminium |
| Moc światła | 385lm |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymiary | śr. 14cm, gł. 6,7cm |
| Rodzaj żarówki | 5W LED |
| Żarówka | Tak |
| Barwa światła | Ciepłobiała 3000K |
| Cechy dodatkowe | 5 lat gwarancji na źródło światła, ruchoma |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.