Opis
Lampa podłogowa GALLIA wystepuje w dwóch kolorach: czarnym i białym.
520,00 zł
Lampa podłogowa GALLIA to dopełnienie lamp wiszących i plafonów z tej rodziny. Połączenie prostej formy podstawy z mlecznym, sferycznym kloszem sprawia że wnętrze staje się kompletne. Minimalistyczna i lekka wizualnie konstrukcja dopełni sypialnię, hol czy gabinet.
Lampa podłogowa GALLIA wystepuje w dwóch kolorach: czarnym i białym.
| Producent | Artera |
|---|---|
| Dostępność | 3-6 tyg |
| Kolor | Biały, Czarny |
| Kształt | Kula |
| Materiał | Metal, szkło |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Posiada ściemniacz | Nie |
| Rodzaj żarówki | 1x 60W E27 i 1x 40W E14 |
| Typ lampy | Lampa podłogowa |
| Żarówka | Nie |
| Alternatywne źródło światła | 1x 10W LED E27 i 1x 7W LED E14 |
| Zastosowanie | Wewnętrzna |
| Wymiary | wys.161cm, szer.32cm, śr. klosza 20cm |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.