Informacje dodatkowe
| Producent | Yaskr |
|---|---|
| Dostępność | 72 h w przypadku dostępności na magzynie w Polsce |
| Wymiary | wys. 4,5cm, szer. 2,2cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Podłużny |
| Materiał | Aluminium |
| Moc | 6W LED, 12W LED, 18W LED, 24W LED |
| Barwa światła | 3000K |
| Lumeny | 6W- 402lm, 12W- 704lm, 18W- 1226lm, 24W- 1680lm |
| Cechy dodatkowe | gwarancja 60 m-cy |





















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.